trigema

Aktuální projekty

Ve výstavbě: CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň (Prodáno přes 20 % bytů)


Chytré bydlení v Plzni

Trigema Chytré bydlení expandouje i do regionálních měst. Prvním realizovaným projektem bude bytový dům s 82 byty v širším centru Plzně (ul. Kollárova). Bytový dům, který vychází vstříc poptávce po moderním chytrém, leč finančně nenáročném bydlení. V elegantním šedo-bílém domě se skleněnými doplňky v petrolejové barvě vznikne 82 nových bytů s promyšlenými dispozicemi, jež svým charakterem dokáží uspokojit široké spektrum zájemců. Na architektonickém návrhu pracuje několik renomovaných projekčních kanceláří, které do projektu přináší pohled individuálního klienta se všemi potřebami běžného bydlení.

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je stejně jako všechny ostatní rezidenční projekty společnosti Trigema zařazen do třídy B - velmi úsporná. Příklad standardů, které můžete v rámci konceptu očekávat: VZT jednotka s rekuperací (nucené větrání), využití kvalitních materiálů a pracovních postupů.

Více nalezneta na webu www.klr-byty.cz.

Ve výstavbě: CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny (Prodáno přes 50 % bytů)


JRM@Lužiny

Dalším projektem, který vyroste v kvalitativním standardu Chytré bydlení plus, bude komorní bytový dům JRM@Lužiny. Vyroste do konce roku 2017 nedaleko metra Lužiny nebo Luka, v poklidném místě na Praze 13. Dům je situován poblíž dvou ulic Jeremiášova a Mukařovského a svým charakterem vhodně zapadne do zeleného prostředí. Pětipodlažní dům je rozdělený na dvě samostatné sekce s tím, že většina hmoty objektu končí nad 4. nadzemním podlažím. Poslední podlaží je uskočené od západu o více jak polovinu své délky.

Nový bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny má pouhých 35 bytů a je stejně jako všechny ostatní rezidenční projekty společnosti Trigema zařazen do třídy B - velmi úsporná. Příklad standardů, které můžete v rámci konceptu očekávat: VZT jednotka s rekuperací (nucené větrání), příprava pro inteligentní ovládaní bytu a využití kvalitních materiálů a pracovních postupů, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení.

Informace o podrobnostech dostupných bytů naleznete na www.jrm-byty.cz.

Ve výstavbě: CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany (Prodáno přes 85 % bytů)


Chytré bydlení v Letňanech

Prvním počinem Chytrého bydlení v segmentu finančně dostupného bydlení bude bytový dům v ulici Chlebovická. Vtip spočívá v pojetí standardu provedení, jelikož se klube ze zaběhlého konceptu Trigema Chytré bydlení, je možné očekávat mnohem vyšší kvalitativní úroveň, než je u obdobných projektů zvykem (energetická průkaz náročnosti budovy - třída B, individuální rekuperace VZT a další).

Nový bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany má 75 bytů, dva komerční prostory a přes 50 parkovacích stání ve 14 nadzemních a 2 podzemní podlažích. Projekt volně navazuje na pokračování prodejně úspěšného projektu Barevné Letňany, jehož III. etapa - Modrý dům získala ocenění v prestižní realitní soutěži Best of Realty. Odůvodnění znělo: Rezidenční projekt Barevné Letňany je zdařilým moderním rezidenčním areálem, u něhož bylo porotou oceněno uplatnění na trhu i jeho citlivé zasazení do stávající obytné zóny.

Aktuální stav výstavby a prodejů nalezneta na webu www.clb-byty.cz.

Ve výstavbě: CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy (Prodáno přes 75 % bytů)


Chytré bydlení v Horních Měcholupech

Chytré bydlení expanduje do dalších lokalit. Třetí lokalitou v pořadí (po Letňanech a Stodůlkách) jsou Horní Měcholupy, kde v ulici Bolevecká vznikne šestipatrový bytový projekt s více než 60 byty. Tak jako tomu bylo u předchozích projektů Trigema Chytrého bydlení, bude se jednat o architektonicky svěží stavbu, která však nebude nijak narušovat charakter okolí. Ba naopak. Bytový dům vznikne namísto současného zchátralého objektu kotelny, čímž dané místo rekultivuje.

Byty se uvnitř oranžovo-šedém kabátu nabízejí v tradičních dispozicích 1+kk až 4+kk, téměř každý byt bude vybaven terasou, balkónem nebo lodžií. Několik bytů je navrženo v chytrém provedení modulů. Standardy bydlení a provedení jsou odvozeny od již zaběhlého konceptu Chytrého bydlení - energetická náročnost budovy sk. B a s tím spojené využití materiálů, rekuperace VZT nebo příprava pro inteligentní ovládání bytu.

Více informací o projektu naleznete na webu www.blv-byty.cz.

Ve výstavbě: CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy (Prodej bude zahájen v létě 2017)


CSV@Řepy

Velmi poklidnou atmosféru zažijete jen několik minut od tepajícího velkoměsta. V ulici Čistovická panuje spíše venkovský charakter života. Namísto současného zchátralého a nevyužívaného objektu vyroste pětipatrový rezidenční projekt s 21 byty a dalšími třemi nebytovými prostory. CSV@Řepy nejlépe charakterizuje myšlenku konceptu Trigema Chytrého bydlení: bude se jednat o decentní budovu, která bude rozvíjet své blízké okolí; počet bytů naznačuje sociálně bohatší ráz bydlení a svými standardy zajistí vysokou kvalitu bydlení.

V nabídce budou byty v tradičních dispozicích 1+kk až 4+kk. Valná většina z nich disponuje balkónem, byty v nejvyšším patře přepychovými rozlehlými terasami. Standardy bydlení a provedení byly povýšeny na nejvyšší úroveň konceptu Chytrého bydlení premium tedy: možnost využít návrhu renomovaných bytových designerů a díky tomu i případné nastěhování do kompletně vybavené domácnosti; nejvyšší standard vybavení bytů; individuální klimatizaci; kamerový systém u vchodů, v garážové hale a sklepích; inteligentní ovládání bytu a nikoliv pouze jeho příprava. Kvalitativně budou byty projektovány jako premiové, zaměřené na nejnáročnější klienty. Je pochopitelné, že nároky na kvalitu se promítají i do nákladů za toto exkluzivní bydlení. Byty se proto budou nabízet v ceně od 85.000 Kč s DPH za m2.

Další informace najdete na www.csv-byty.cz. Kde je možné se zaregistrovat a získat exkluzivní informace ještě před oficiálním spuštěním prodeje, který se plánuje až po skončení výstavby, tedy 1. čtvrtletí 2017.

V přípravě: CHYTRÉ BYDLENÍ NBC@Libeň


NBC@Libeň

Další lokalitou (po Letňanech, Stodůlkách a Horních Měcholupech), ve které se objeví nový projekt CHYTRÉ BYDLENÍ, se stává Libeň. Komplex tří viladomů vznikne nad křižovatkou ulic Na úbočí a Nad Rokoskou, ve kterých vyroste přes 30 nových premiových bytů. Projekt nejvíce zaujme svým bezprostředním okolím, kdy je zasazen do jižní stráně plné osvěžující zeleně. Viladomy budou obklopené poklidnou čtvrtí rodinné zástavby, ze které je unikátní výhled na centrum Prahy a přilehlé okolí.

V decentních viladomech jsou navrženy byty v širokém spektru dispozic od 1+kk až 5+kk, a to ve valné většině s prostornými příslušenstvím v podobě teras, zahrad či lodžií. Projekt bude charakteristický také svým pojetím zaběhlého konceptu Chytrého bydlení povýšeného na standard premium, jelikož zde bude kladen důraz na vyšší kvalitu využitých materiálů nebo funkčních prvků. Ty ještě více pozvednou úroveň vašeho bydlení.

Více informací a vizualizací o projektu naleznete na www.nbc-byty.cz. Kde je možné se zaregistrovat a získat exkluzivní informace ještě před oficiálním spuštěním prodeje, jenž se plánuje na termín po dokončení stavby.

Dokončeno: SMART byty Nové Butovice II. etapa (Prodáno přes 95 % bytů)


Chytré bydlení v Nových Butovicích

Druhá etapa rezidenčního projektu v Nových Butovicích obohatí lokalitu o 137 nových bytů. V osmnáctidenním předprodeji bylo prodáno téměř 50 % bytů, což svědčí o enormním zájmu o tento projekt. Nejvýraznější novinkou projektu SMART jsou systémy chytrého ovládání bytu, díky kterým lze pohodlně ovládat vybavení bytu prostřednictvím mobilního telefonu. Celý systém je jednoduchý na ovládání a nabízí široké možnosti rozšíření a vylepšení jako je regulace teploty a osvětlení v závislosti na venkovních podmínkách, nebo ovládání většiny domácích spotřebičů.

Informace o posledních dostupných bytech najdete na www.smart-byty.cz.