trigema

Oceněné projekty

2016 | SMART Byty - Best of Realty

Odborná porota soutěže Best of Realty vybrala za rok 2016 mezi tři nejlepší v kategorii rezidenční projekty většího rozsahu Areál SMART Byty. Bytový dům v první fázi nabídl 142 a ve druhé 137 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Byty první fáze se přitom vyprodaly ještě před samotnou kolaudací této etapy projektu. Součástí projektu je rovněž nový multižánrový umělecký prostor Czech Photo Centre, který má ambici stát se jednou z nejvýznamnějších galerií v hlavním městě a celá řada komerčních prostor, kde jsou obchody a další služby. Autorem architektonického návrhu projektu je Ateliér Smitka.

2015 | 2Barevné Letňany - Realitní Projekt Roku

Cena byla udělena v soutěži Realitní projekt roku 2015 - Cena odborné poroty v regionu Praha 9 za všechny etapy projektu  2Barevné Letňany. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad významných architektů. Porota posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby. Domy jsou koncipovány jako nízkoenergetické stavby ve vysokém standardu bydlení a s výraznou finanční úsporou. Součástí bydlení v Letňanech jsou nové moderní technologie a trendy v bydlení.

2013 | 2Barevné Letňany - Best of Realty


Ze soutěže Nejlepší z Realit – Best of Realty si Trigema odnesla cenu za třetí místo v kategorii rezidenčních projektů za bytový projekt 2Barevné Letňany I. etapa. Cena byla udělena za „realizaci kvalitního nízkoenergetického projektu s výborným komerčním výsledkem.“ Projekt podle poroty „smysluplně dotváří započatou koncepci rozsáhlejšího území v osvědčené lokalitě pražských Letňan.“ Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu.

2012 | Rezidence 3D - Best of Realty


Ve 14. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty, kategorii rezidenčních projektů získal projekt Rezidence 3D třetí místo. V odůvodnění této volby se uvádí: Rezidence 3D je komerčně úspěšným projektem tří vila domů, které jsou zasazeny do starší zástavby rodinných domů v Praze 4. V projektu byl citlivě využit okolní terén pro exkluzivní řešení zahrádek a teras pro jednotlivé apartmány.

2012 | Cena fair bydlení

Společnosti Trigema byla internetovým portálem BYDLENÍ.CZ udělena cena FAIR BYDLENÍ. Tuto cenu získávají firmy z různých oblasti bydlení, kterým je společný smysl pro kvalitu a které svými marketingovými aktivitami a působením na trhu přispívají k dobré pověsti svého oboru a k podnikatelské etice. Ve zdůvodnění ceny se uvádí, že byla udělena za architektonickou i realizační kvalitu developerských projektů a komplexní nabídku služeb klientům, za pečlivou a soustavnou reflexi trhu s novým bydlením a za realistický a korektní přístup k oboru.

2012 | 2Barevné Letňany - Realitní Projekt Roku

Cena byla udělena v soutěži Realitní projekt roku 2012 - Cenu architektů v regionu Praha 9 za projekt 2Barevné Letňany. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad významných architektů. Porota posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby.

2011 | Barevné Letňany Modrý dům - Best of Realty


Soutěž Nejlepší z realit – Best of Realty přinesla Modrému domu (III. etapě) projektu Barevné Letňany 2. místo v kategorii rezidenčních projektů. Odůvodnění: Rezidenční projekt Barevné Letňany je zdařilým moderním rezidenčním areálem, u něhož bylo porotou oceněno uplatnění na trhu i jeho citlivé zasazení do stávající obytné zóny.