trigema

Spokojené bydlení

Cena, energie, lokalita – to vše jsou důležité aspekty každého bydlení. Ale možná ještě důležitější jsou věci, které nejsou tak snadno měřitelné a přitom mají obrovský vliv. Proto se snažíme přistupovat ke každému projektu citlivě a dodržovat zásady, o kterých věříme, že jsou důležité.

Chytré bydlení je jedinečné také v tom, že klade důraz na kvalitu stavebních postupů, prací a materiálů, které se používají. Díky tomu je zajištěna dlouhodobá životnost vašeho bytu a kvalita samotného bydlení. Při výběru lokality a plánování projektu se proto také díváme na okolní prostředí i stávající zástavbu a snažíme se, aby nové projekty Chytrého bydlení koncepci území dále rozvíjely.

Vše promyšleno do detailů

Chytré bydlení používá v souladu s udržitelným rozvojem přírodní materiály, kvalitní konstrukční zpracování a technologie, díky nimž se v bytech také lépe žije. Mezi standardy patří speciální vápenopískové cihly nebo izolační plastová okna s trojskly. S rozvahou se přistupuje i k zateplování, kdy se na jedné straně zohledňuje potřeba izolací, na druhé však zároveň ekonomická efektivita stavby jednotlivých bytů.

Maximální pozornost, která se věnuje všem důležitým fázím přípravy a realizace každého z projektů Chytrého bydlení, se vyplatí. Stejně jako nekvalitní zdivo může znehodnotit jinak dobrý projekt, tak i nekvalitní provedení stavebních prací totiž připraví stavbu o výhody kvalitních materiálů. Přesto je samozřejmostí, že je samotný proces výběru a koupě každého nového bytu ze strany prodejce Chytrého bydlení sledován krok po kroku. Ke každému novému zájemci o nemovitost se proto přistupuje individuálně. Podrobně se s ním řeší nejen klientské změny, ale i systém odstraňování případných závad. Při úhradě za nový byt lze použít hned několik různých postupů. Stačí si jen vybrat.

Modulové bydlení

Možnost výběru platí i pro modulovém bydlení. Že netušíte, o co se jedná? A přitom je to tak jednoduché. Pořídíte si prostě byt, který má více místností a ten si po čase dispozičně upravíte. Díky tomu – až třeba vaše děti vyrostou a budou chtít bydlet samostatně – starosti se sháněním dalšího bytu odpadají. Nehledě na fakt, že neplatíte žádný dodatečný nájem. Všichni tak bydlí v kvalitním a prověřeném domě. Společně a přitom vlastně samostatně. Každá bytová jednotka má totiž nejen vlastní a oddělené prostory, ale i měření energií.

Opačný případ se nabízí například tehdy, když rodinu teprve plánujete. Pořídíte si několik menších bytů, které pak spojíte podle toho, jak se bude vaše rodina rozrůstat. Celý proces máte plně pod kontrolou - nebudete muset shánět další dodatečné finanční prostředky a už dopředu si budete moci naplánovat, kdo a kde bude mít svůj pokoj.

Chytré bydlení mají už stovky majitelů bytů

Chytré bydlení má průhledný a jednoznačný systém vyúčtování jednotlivých služeb, které jsou s užíváním bytu a společných prostor spojeny. Chytré bydlení vytváří zdravé a spokojené prostředí, které navíc šetří energie a snižuje zatížení životního prostředí.